Perfect House
Misją naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań architektonicznych i budowlanych spełniających najwyższe standardy na rynku i gwarantujących jednocześnie naszym Klientom pełne zadowolenie i satysfakcję.

Stylowa architektura, dopracowane rozwiązania wnętrz oraz idealna lokalizacja – „Willa Pogodno” - to propozycja dla najbardziej wymagających, prestiżowa i dopracowana
w każdym szczególe. Idealnie łączy elegancję i bardzo wysoką jakość realizacji zarówno
w warstwie projektowej, jak i wykonawczej.
Standard oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane najwyższej jakości, stolarka okienna trzyszybowa, zdalne sterowanie bramą oraz instalacja wideofonowa.

„Willa Pogodno” to dwa domy jednorodzinne w formie zabudowy bliźniaczej, każdy z oddzielnym wejściem i wjazdem – jeden dom od ulicy Reduty Ordona, drugi od ulicy Wybickiego. Oba domy są jasne i słoneczne, każdy z przydomowym ogródkiem. Na uwagę zasługują duże okna. Stolarka okienna, jak w każdej naszej inwestycji, jest wyposażona w trzy szyby, co ma duże znaczenie dla energo i dźwiękoszczelności okien. Każdy dom posiada garaż. Przestrzeń wokół będzie starannie zagospodarowana i ogrodzona.

Architektura budynków jest wyjątkowa – nowoczesne i eleganckie bryły, zachowujące jednocześnie tradycyjny charakter dzielnicy Pogodno, naturalne materiały, stonowana kolorystyka tworzą porządek architektonicznej formy. Autorem projektu jest znana i ceniona pracownia architektoniczna PROJEKTOWNIA, a autorem projektu – Bohdan Bay - uznany szczeciński architekt.

„Willa Pogodno” to idealna lokalizacja w historycznej i prestiżowej dzielnicy Szczecina, wśród zieleni, która łączy atuty bliskości centrum miasta i jego wygód z kameralną zabudową. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, poczta, szkoła, linia autobusowa i tramwajowa, a także ciche i spokojne, pełne zieleni uliczki Pogodna.
Przewidywane zakończenie inwestycji to jesień 2017 roku.

Pobierz Dokumentację:

GALERIA

WIZUALIZACJE

Reduty Ordona Budynek B

Reduty Ordona Budynek A