Perfect House
Misją naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań architektonicznych i budowlanych spełniających najwyższe standardy na rynku i gwarantujących jednocześnie naszym Klientom pełne zadowolenie i satysfakcję.

Jeśli zamierzają Państwo zaciągnąć kredyt na zakup domu, oferujemy Państwu kompleksową obsługę w tym zakresie przez niezależnego doradcę kredytowego - Roberta Wasilewskiego.

W bankowości i branży finansowej pracuje od 2000 roku. Jego doświadczenie to praca zarówno w bankach, jak i firmie doradztwa kredytowego – jako doradca kredytowy, manager oraz szef oddziału banku. Od 5 lat pracuje jako doradca niezależny oferując kredyty 23 banków.

Robert Wasilewski pomógł w uzyskaniu ponad 2500 kredytów. Procedury bankowe nie mają przed nim tajemnic. Dzięki temu potrafi skutecznie doradzić najlepsze rozwiązanie. Zebrane doświadczenie i wiedza pomagają mu znaleźć najlepszy kredyt bez względu na rodzaj sprawy. Swoje usługi świadczyć będzie dla Państwa zupełnie bezpłatnie. Nie wiążą się one z żadnymi dodatkowymi kosztami czy też prowizjami.

Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie domu, sugerujemy skontaktować się z doradcą kredytowym, aby ocenił szanse uzyskania kredytu oraz przedstawił koszty związane z jego udzieleniem.

Doradca kredytowy
Robert Wasilewski
tel. 662 240 201