Perfect House

Finansowanie

Chcą Państwo kupić ?

Robert Wasilewski

Jeśli zamierzają Państwo zaciągnąć kredyt na zakup domu, oferujemy Państwu kompleksową obsługę w tym zakresie przez niezależnego doradcę kredytowego – Roberta Wasilewskiego.

W bankowości i branży finansowej pracuje od 2000 roku. Jego doświadczenie to praca zarówno w bankach, jak i firmie doradztwa kredytowego – jako doradca kredytowy, manager oraz szef oddziału banku. Od 5 lat pracuje jako doradca niezależny oferując kredyty 23 banków.

Robert Wasilewski pomógł w uzyskaniu ponad 2500 kredytów. Procedury bankowe nie mają przed nim tajemnic. Dzięki temu potrafi skutecznie doradzić najlepsze rozwiązanie. Zebrane doświadczenie i wiedza pomagają mu znaleźć najlepszy kredyt bez względu na rodzaj sprawy. Swoje usługi świadczyć będzie dla Państwa zupełnie bezpłatnie. Nie wiążą się one z żadnymi dodatkowymi kosztami czy też prowizjami.

Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie domu, sugerujemy skontaktować się z doradcą kredytowym, aby ocenił szanse uzyskania kredytu oraz przedstawił koszty związane z jego udzieleniem.

Doradca kredytowy
Robert Wasilewski
tel. 662 240 201

Nasza firma nie działa jako deweloper w rozumieniu Ustawy z dnia 16 września 2011r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego (tzw. „ustawa deweloperska). Spółka realizuje projekty ze środków własnych, a następnie sprzedaje gotowe obiekty po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. W praktyce wygląda to tak, iż zapłata za dom następuje dopiero po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.

Lokalizacja
Kontakt

Perfect House Sp. z o.o.
Piramowicza 4/5, 71-157 Szczecin
NIP 8522613415, KRS 0000556718

 

info@ph.com.pl
Tel. (91) 822 80 08

NOWA INWESTYCJA MIERZYN ul. NASIENNA

WIĘCEJ INFORMACJI DOSTĘPNYCH NA MIERZYN.PH.COM.PL