Perfect House
Misją naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań architektonicznych i budowlanych spełniających najwyższe standardy na rynku i gwarantujących jednocześnie naszym Klientom pełne zadowolenie i satysfakcję.

Wkrótce nowa inwestycja w Wołczkowie

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu Wołczkowa w bliskiej okolicy lasu, a jednocześnie blisko zabudowań jednorodzinnych.

Ulica Magnolii przy której zlokalizowane będą domy to cicha i kameralna uliczka. Ulica jest zamknięta (nie jest to ulica przelotowa), utwardzona kostką polbrukową i oświetlana latarniami.

Z jednej strony mieszkańcy mają zapewniony łatwy i szybki dostęp do infrastruktury drogowej, środków komunikacji miejskiej, z drugiej zaś położenie inwestycji gwarantuje ciszę i spokój, a w niedalekiej odległości ciszę lasów i okolic jeziora Głębokie
Villa Magnolia to trzy domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów wyposażony jest w jednostanowiskowy garaż oraz jedno miejsce postojowe. Na parterze znajdują się salon, kuchnia, łazienka i gabinet, a na piętrze łazienka i trzy pokoje oraz garderobę. Stolarka okienna, jak w każdej naszej inwestycji, jest wyposażona w trzy szyby, co ma duże znaczenie dla energo i dźwiękoszczelności okien. Do każdego z domów przynależny będzie ogród. Przestrzeń wokół będzie starannie zagospodarowana i ogrodzona.

Wyjątkowa architektura to już standard naszych inwestycji – nowoczesne i eleganckie bryły, naturalne materiały, stonowana kolorystyka tworzą porządek architektonicznej formy. Autorem projektu jest znany i ceniony szczeciński architekt – Bohdan Bay.
Rozpoczęcie inwestycji planowane jest w 2018 roku.

 
 
Powered by Phoca Gallery