Willa Pogodno – Reduty Ordona

Willa Pogodno – Reduty Ordona

Sprzedane
Opis

Dom jednorodzinny dwulokalowy na Reduty Ordona

Dom Sprzedane -

Stylowa architektura, dopracowane rozwiązania wnętrz oraz idealna lokalizacja – „Willa Pogodno” – to propozycja dla najbardziej wymagających, prestiżowa i dopracowana
w każdym szczególe. Idealnie łączy elegancję i bardzo wysoką jakość realizacji zarówno
w warstwie projektowej, jak i wykonawczej.
Standard oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane najwyższej jakości, stolarka okienna trzyszybowa, zdalne sterowanie bramą oraz instalacja wideofonowa.

„Willa Pogodno” to dwa domy jednorodzinne w formie zabudowy bliźniaczej, każdy z oddzielnym wejściem i wjazdem – jeden dom od ulicy Reduty Ordona, drugi od ulicy Wybickiego. Oba domy są jasne i słoneczne, każdy z przydomowym ogródkiem. Na uwagę zasługują duże okna. Stolarka okienna, jak w każdej naszej inwestycji, jest wyposażona w trzy szyby, co ma duże znaczenie dla energo i dźwiękoszczelności okien. Każdy dom posiada garaż. Przestrzeń wokół będzie starannie zagospodarowana i ogrodzona.

Architektura budynków jest wyjątkowa – nowoczesne i eleganckie bryły, zachowujące jednocześnie tradycyjny charakter dzielnicy Pogodno, naturalne materiały, stonowana kolorystyka tworzą porządek architektonicznej formy. Autorem projektu jest znana i ceniona pracownia architektoniczna PROJEKTOWNIA, a autorem projektu – Bohdan Bay – uznany szczeciński architekt.

„Willa Pogodno” to idealna lokalizacja w historycznej i prestiżowej dzielnicy Szczecina, wśród zieleni, która łączy atuty bliskości centrum miasta i jego wygód z kameralną zabudową. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, poczta, szkoła, linia autobusowa i tramwajowa, a także ciche i spokojne, pełne zieleni uliczki Pogodna.
Inwestycja została zakończona w styczniu 2018 roku.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży pod nr telefonu 91 822 80 08

nr lokalumetraż m²działka m²rzutdostępnośćcena
3A/1135393Parter:

Piętro:
sprzedany
3A/2135305Parter:

Piętro:
sprzedany

Standard wykonania domów Willa Pogodno

Charakterystyka nieruchomości