Nowowiejska Park – domy jednorodzinne dwulokalowe

Nowowiejska Park – domy jednorodzinne dwulokalowe

Sprzedane
422
Opis

Domy jednorodzinne dwulokalowe przy ul. Nowowiejskiej

Dom Sprzedane -

Nowowiejska Park to kompleks trzech domów jednorodzinnych dwu lokalowych zlokalizowanych w bezpośredniej okolicy parku sosnowego przy ul. Nowowiejskiej w Bezrzeczu.

Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących z jednej strony bliskość miasta, sklepów, przedszkoli czy szkoły z drugiej spokój i możliwość zamieszkania w sąsiedztwie zieleni i świeżego powietrza jakie oferuje sosnowy las.

Przedmiotowa inwestycja to trzy domy jednorodzinne dwulokalowe każdy z ogrodem i dwoma miejscami postojowymi. Powierzchnia użytkowa każdego z lokali mieszkalnych wynosi 89 m2.

Na parterze domu znajduje się duży, przestronny salon połączony z kuchnią i z wyjściem na taras oraz łazienka i hol. Łączna powierzchnia parteru wynosi 45 m2  Powierzchnia działki każdego z domów wynosi ok 200 m2.

Na piętrze znajdują się trzy obszerne pokoje (wszystkie w pełnej wysokości, bez skosów) oraz łazienka. Powierzchnia pietra to 44 m2.

W budynkach zastosowane zostały okna z pakietem trzyszybowym gwarantującym podwyższone parametry energetyczne. Na parterze i w łazience na piętrze ogrzewanie podłogowe, a w sypialniach na piętrze kaloryfery.

Forma domów jest nowoczesna. Budynki cechują starannie dobrane, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, ciekawe kompozycje stonowanej kolorystyki elewacji i stolarki okiennej oraz drzwiowej, podkreślają indywidualny charakter budynku. Atrakcyjna lokalizacja i okolica dopełniają niezwykłego charakteru inwestycji Nowowiejska Park.

Zakończenie inwestycji planowane jest w pierwszym kwartale 2019 roku.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży pod nr telefonu 91 822 80 08

Standard wykonania

nr lokalumetraż m²działka m²rzutdostępnośćcena
A89208Sprzedany
B89181Sprzedany
C89182Sprzedany
D89182Sprzedany
E89184Sprzedany
F89208Sprzedany

 

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom
  • 4 pokój
  • 2 łazienka
  • 2 Miejsca parkingowe
  • Teren jest 200 m²
  • Powierzchnia użytkowa 89 m²
  • Nowe budownictwo
  • 2 Wiata

NOWA INWESTYCJA MIERZYN ul. NASIENNA

WIĘCEJ INFORMACJI DOSTĘPNYCH NA MIERZYN.PH.COM.PL