Nowowiejska Park II

Nowowiejska Park II

Sprzedane
Opis

Nowowiejska Park - Etap II

Dom Sprzedane -

Nowowiejska Park to kompleks pięciu domów jednorodzinnych dwu lokalowych zlokalizowanych w bezpośredniej okolicy parku sosnowego przy ul. Nowowiejskiej w Bezrzeczu. Drugi etap inwestycji obejmuje budowę dwóch domów dwu lokalowych – łącznie cztery lokale.

Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących z jednej strony bliskość miasta, sklepów, przedszkoli czy szkoły z drugiej spokój i możliwość zamieszkania w sąsiedztwie zieleni i świeżego powietrza jakie oferuje sosnowy las.

Przedmiotowa inwestycja to dwa domy jednorodzinne dwulokalowe, każdy z ogrodem i dwoma miejscami postojowymi. Powierzchnia użytkowa każdego z lokali mieszkalnych wynosi 85,85 m2.

Na parterze domu znajduje się duży, przestronny salon połączony z kuchnią i z wyjściem na taras oraz łazienka i hol. Łączna powierzchnia parteru wynosi 44,2 m2  Powierzchnia działki w zależności od domu wynosi od 166 m2, aż do 316 m2.

Na piętrze znajdują się trzy obszerne pokoje (wszystkie w pełnej wysokości, bez skosów) oraz łazienka. Powierzchnia pietra to 42,7 m2.

W budynkach zastosowane zostały okna z pakietem trzyszybowym gwarantującym podwyższone parametry energetyczne. Na parterze i w łazience na piętrze ogrzewanie podłogowe, a w sypialniach na piętrze kaloryfery.

Forma domów jest nowoczesna. Budynki cechują starannie dobrane, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, ciekawe kompozycje stonowanej kolorystyki elewacji i stolarki okiennej oraz drzwiowej, podkreślają indywidualny charakter budynku. Atrakcyjna lokalizacja i okolica dopełniają niezwykłego charakteru inwestycji Nowowiejska Park.

Planowane zakończenie inwestycji połowa roku 2021.

Sprzedaż zakończona. Dziękujemy!

Standard wykonania

nr lokalumetraż m²działka m²rzutdostępnośćcena
A85.85225Sprzedany
B85.85166Sprzedany
C85.85167Sprzedany
D85.85316Sprzedany

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, ma cel wyłącznie informacyjny. Wizualizacje mają charakter poglądowy, nie stanowią o właściwościach obiektu i mogą podlegać zmianom i aktualizacji.

Charakterystyka nieruchomości