Willa Magnolia

Willa Magnolia

Sprzedane
Opis

Willa Magnolia

Dom Sprzedane -

Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu Wołczkowa w bliskiej okolicy lasu, a jednocześnie blisko zabudowań jednorodzinnych.

Ulica Magnolii przy której zlokalizowane będą domy to cicha i kameralna uliczka. Ulica jest zamknięta (nie jest to ulica przelotowa), utwardzona kostką polbrukową i oświetlana latarniami.

Z jednej strony mieszkańcy mają zapewniony łatwy i szybki dostęp do infrastruktury drogowej, środków komunikacji miejskiej, z drugiej zaś położenie inwestycji gwarantuje ciszę i spokój, a w niedalekiej odległości ciszę lasów i okolic jeziora Głębokie
Willa Magnolia to dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, w tym jeden dwulokalowy. Każdy z domów wyposażony jest w jednostanowiskowy garaż oraz jedno miejsce postojowe. Na parterze znajdują się salon, kuchnia, łazienka i gabinet, a na piętrze łazienka i trzy pokoje oraz garderoba. Stolarka okienna, jak w każdej naszej inwestycji, jest wyposażona w pakiet trzyszybowy, co ma duże znaczenie dla energo i dźwiękoszczelności okien. Do każdego z domów przynależny będzie ogród. Przestrzeń wokół będzie starannie zagospodarowana i ogrodzona.

Łączna powierzchnia użytkowa każdego z domów z garażem to 150 m2.

Powierzchnia działek domów skrajnych wynosi 400 m2, a działki pod domem środkowym 246 m2.

Wyjątkowa architektura to już standard naszych inwestycji – nowoczesne i eleganckie bryły, naturalne materiały, stonowana kolorystyka tworzą porządek architektonicznej formy. Autorem projektu jest znany i ceniony szczeciński architekt – Bohdan Bay.
Rozpoczęcie inwestycji planowane jest w pierwszej połowie 2019 roku.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży pod nr telefonu 91 822 80 08

Standard wykonania

nr domu/lokalumetraż m²działka m²rzutdostępnośćcena
A150,2395Sprzedane
B150,2246Sprzedane
C150,2402Sprzedane

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, ma cel wyłącznie informacyjny. Wizualizacje mają charakter poglądowy, nie stanowią o właściwościach obiektu i mogą podlegać zmianom i aktualizacji.

Charakterystyka nieruchomości

NOWA INWESTYCJA MIERZYN ul. NASIENNA

WIĘCEJ INFORMACJI DOSTĘPNYCH NA MIERZYN.PH.COM.PL